Електрогенератор Fogo FD 200
Fogo FD 200 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo FD 200
Усі ціни 15 →FOGO FD 200 W-ST | 1 489 360 грн. |
FOGO FD 200 W-ST | 1 526 590 грн. |
FOGO FD 200 W-ST | 1 563 830 грн. |
FOGO FD 200 I-ST1 | 1 475 680 грн. |
FOGO FD 200 I-ST | 1 574 760 грн. |
ще 10 пропозицій
Позначення маркування моделі:
- F — позначення заводу-виробника: Fogo
- D — позначення двигуна: Doosan
- 200 — номінальна потужність, кВА: 200 кВА
- N — система синхронізації мережі
- R — ручний тип запуску
- A — запуск за допомогою електростартера
- S — наявність функції автозапуску
- C — безшумний корпус
- CC — супер безшумний корпус
- G — система підігріву двигуна, що дозволяє запуск за низьких температур
- P — наявність коліс
- L — оснащений щоглою освітлення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →