Велосипед Formula F-1 AM DD 26 2022 frame 18
Фото 4 |
Formula F-1 AM DD 26 2022 frame 18 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Formula 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Formula.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Formula F-1 AM DD 26 2022 frame 18
Усі ціни 31 →Велосипед 26" Formula F-1 AM DD (2022) коричневый (мат) 18" (160-178 см) O | 11 020 грн. |
Велосипед 26" Formula F-1 AM DD 18" коричневий (OPS-FR-26-603) | 11 020 грн. |
Велосипед Formula F-1 Am Dd 2022 Al 26" темно-сріблястий (OPS-FR-26-600) | 11 020 грн. |
Велосипед Formula F-1 Am Dd 2022 Al 26" темно-серебристый (OPS-FR-26-600) | 11 062 грн. |
Formula Велосипед Formula F-1 AM DD 26" рама M (2022) Черный OPS-FR-26-602 | 11 020 грн. |
ще 20 пропозицій