Велокомп'ютер / спідометр KLS Direct
Фото 4 |
KLS Direct
Тип:дротовий
Дисплей:2 рядковий
Статистика:швидкість
Всі характеристики
Характеристики Direct
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KLS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KLS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KLS Direct
Усі ціни 10 →Велокомп'ютер дротовий KLS Direct чорно-зелений 6-функцій | 730 грн. |
Велокомп'ютер дротовий KLS Direct чорно-зелений 6-функцій (без ф-ї "час в | 695 грн. |
Велокомп'ютер дротовий KLS Direct чорно-червоний 6-функцій (без ф-ї "час в | 695 грн. |
Велокомп'ютер дротовий KLS Direct чорно-синій 6-функцій (без ф-ї "час в до | 695 грн. |
Велокомп'ютер дротовий KLS Direct чорно-червоний 6-функцій | 730 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →