Велокомп'ютер / спідометр Sigma Sport BC 16.16
Відео 3Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma Sport BC 16.16
Комп'ютер Sigma Sport BC 16.16 STS CAD (чорний білий) SD01618 | 3 499 грн. |
SIGMA Велокомпьютер SIGMA BC 16.16 STS 4016224016174 | 2 499 грн. |
Комп'ютер Sigma Sport BC 16.16 STS CAD (чорний білий) SD01618 | 3 499 грн. |
Непоганий велокомп'ютер з просунутими функціями, це не wahoo чи garmin, але із заявленими функціями справляється, коли мені його дарували він коштував близько 1500 грн і за ту суму був гарним вибором, якщо треба не найдешевший велокомп'ютер. Він бездротовий, тобто почепивши датчики, закріпивши на кермі і поїхав. Простий у користуванні є навіть підсвітка для ночних поїздок. Простий і утілітарний, можливість скинути дані з подорожі NFC на телефон. За той бюджет принципі немає, свої функції виконує Valera Shapoval: користуюся Sigma Sport BC 16.16 більше року |
В асортименті німецького бренду Sigma Sport є маса пропозицій велокомп'ютерів на будь-який смак і різну товщину гаманця. Мабуть, однією з найбільш універсальних є модель BC 16.16, яка високо цінується серед початківців велогонщиків і має певний потенціал для тих, хто не перший рік крутить педалі.
Оснащення
Велокомп'ютер комплектується головним пристроєм, базою, на яку воно кріпиться, бездротовим датчиком для зчитування магнітних імпульсів, а також магнітним маячком на спицю переднього колеса велосипеда. Додатково в моделі передбачені функції автозапуску і автоматичної зупинки зняття показань, а через 5 хв. бездіяльності пристрій переходить в енергозберігальний режим.
Функціональність
Великий дисплей в арсеналі Sigma Sport BC 16.16 підносить інформацію в текстовому і графічному вигляді. Найбільш великими символами на ньому відображається швидкість пересування, інші параметри послідовно виводяться нижче. Комп'ютер збирає дані про поточної, середньої та максимальної швидкості (з порівнянням останніх двох показників), денному та загальному пробігу, часу в дорозі, більше того, на дисплеї показується плановане час прибуття в точку призначення, відстань, що залишилася і ведеться підрахунок кілометрів в перерахунку на заощаджений паливо. Біля екрану є підсвічування, проте для її включення знадобиться увійти в основне меню.
Сильні сторони
«Під капотом» у велокомп'ютера також встановлено термометр і чип NFC, використовуваний для конекту девайса зі смартфонами під управлінням ОС Android. Дані передаються на мобільний гаджет з попередньо встановленим додатком Sigma Link. Список переваг моделі продовжують вологозахищене виконання, збір статистики тренувань за 12 місяців і тривалий час роботи на одному елементі живлення типу CR2032. Велокомп'ютер має енергонезалежною пам'яттю, тому при заміні батареї всі зібрані відомості про попередніх поїздках будуть гарантовано збережені.
- Налаштування під 2 велосипеда з різними розмірами коліс
- Розрахунок відстані і часу до прибуття в пункт призначення
- Модицикация BC 16.16 STS CAD додатково вимірює поточну і середню частоту педалювання