Електрогенератор Forza FPG4500
Фото 4 |
Forza FPG4500 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forza FPG4500
Усі ціни 10 →Генератор бензиновий Forza FPG4500 2.8/3.0 кВт із ручним запуском DD000409 | 9 999 грн. |
Генератор ГАЗ/бензиновый Forza FPG4500 2.8/3.0 кВт с ручным запуском | 12 159 грн. |
Бензиновий генератор Forza FPG4500 3.0 кВт з ручним запуском | 9 999 грн. |
Генератор бензиновий Forza FPG4500 2.8/3.0 кВт з ручним запуском | 10 200 грн. |
Генератор ГАЗ/бензиновий Forza FPG4500 2.8/3.0 кВт із ручним запуском DD00 | 13 099 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Forza FPG4500
Ціни на Forza FPG4500 |
---|---|---|---|---|
Forza FPG4500 | від 9 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Forza FPG4500E | від 10 449 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →