Електрогенератор EF Power YH3600-IV
Фото 7 |
EF Power YH3600-IV |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power YH3600-IV
Усі ціни 12 →EF Power YH3600-IV офіційна гарантія | 8 199 грн. |
Бензиновый генератор Ef Power YH3600-IV | 9 201 грн. |
Бензиновий генератор EF Power YH3600-IV YH3600-IV(K) | 9 200 грн. |
EF Power EF Power YH3600-IV | 9 200 грн. |
Бензиновий генератор EF Power YH3600-IV YH3600-IV(K) | 9 200 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →