Електрогенератор CHAMPION 500559-EU
Відео 1Фото 12 |
CHAMPION 500559-EU |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION 500559-EU
Усі ціни 6 →Генератор бензиновый Champion C3200 (500559-UA) | 12 480 грн. |
Бензиновый генератор CHAMPION C3200 (500559-UA) 165917 | 12 480 грн. |
Генератор бензиновий Champion C3200 (500559-UA) 101416-9 | 12 480 грн. |
Бензиновий генератор CHAMPION C3200 (500559-UA) | 12 480 грн. |
Генератор бензиновый Champion C3200 (500559-UA) | 12 480 грн. |
Бензиновий генератор Champion 3.2 кВт 3200 500559-ua | 12 480 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →