Моторне мастило Mannol Extreme 5W-40 1 л (MN7915-1)
Відео 5 |
Mannol Extreme 5W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mannol Extreme 5W-40 1 л
Усі ціни 9 →Масло моторное EXTREME 5W-40, (1л.) MN79151 | 335 грн. |
Олива моторна синтетична MANNOL EXTREME 5W-40, 1л MN79151 | 413 грн. |
Моторна олива Mannol EXTREME 1л 5W-40 (MN7915-1) MN7915-1 | 311 грн. |
Mannol Моторна олива Mannol EXTREME 1л 5W-40 (MN7915-1) MN7915-1 | 311 грн. |
Синтетичнa моторнa олива 5W40 Extreme 1 л ( 7915-1) | 467 грн. |
ще 4 пропозиції
1 0 3 3 |
Після 1000 -1500 км пробігу на цій олії провернуло і згризло вкладиші на валу і убило пару гідриків. до цього лив Genesis armortec і горя не знав. Дешеве Жалюча пародія на синтетику з класом sl(для тракторів).хоча за фактом це напівсинтетика користуюся Mannol Extreme 5W-40 1L місяць і більше рекомендую не купувати |
З ним мотор крутився до максимуму легко і невимушено, машина набирала більше паспортної максималки. Матіз трохи за 190. Рідке Рідке користуюся Mannol Extreme 5W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Mannol Extreme 5W-40
Ціни на Mannol Extreme 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Extreme 5W-40 1 л | від 311 грн. | 9 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 4 л | від 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 5 л | від 1 251 грн. | 8 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 10 л | від 2 891 грн. | 1 пропозиція |