Стабілізатор напруги Gemix GDX-2000 2 кВА / 1400 Вт (7500005)
Відео 1Фото 3 |
Gemix GDX-2000 2 кВА / 1400 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1400 Вт
Вхідна напруга:140-260 В
Точність на виході (±):6.8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Gemix GDX-2000 2 кВА / 1400 Вт
Усі ціни 24 →Стабилизатор напряжения Gemix GDX-2000 | 2 698 грн. |
Стабилизатор напряжения Gemix GDX-2000 | 2 711 грн. |
Gemix Gemix GDX-2000 | 2 780 грн. |
Gemix GDX-2000 | 2 499 грн. |
Стабілізатор Gemix GDX-2000 | 2 809 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gemix GDX-2000
Ціни на Gemix GDX-2000 |
---|---|---|---|---|
Gemix GDX-500 0.5 кВА / 350 Вт | від 1 373 грн. | 31 пропозиція | ||
Gemix GDX-1000 1 кВА / 700 Вт | від 1 899 грн. | 23 пропозиції | ||
Gemix GDX-2000 2 кВА / 1400 Вт | від 2 499 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →