Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Стабілізатори напруги   /   Forte

Стабілізатор напруги Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Вт (28986)

Фото - Стабілізатор напруги Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Вт
Відео 2Фото 5
Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Вт
Основне
Тип стабілізаторарелейний
Вхідна напруга230 B (1 фаза)
Потужність1500 Вт
Потужність2 кВА
Характеристики
Діапазон вхідної напруги140-260 В
Точність вихідної напруги (±)8 %
Швидкість спрацьовування7 мс
КПД97 %
Вольтметраналоговий
Рівні захисту
Захиствід перегріву
від короткого замикання
від перевантаження
від підвищеної / зниженої напруги
Інше
Розміщенняпідлоговий
Охолодженняпасивне
Ступінь захисту IP20
Ручка для транспортування
Габарити188x140x265 мм
Вага5.33 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2014
Маркування виробника
28986

Недорогий універсальний релейний однофазний стабілізатор напруги помірної потужності у підлоговому виконанні. Ця модель призначена для захисту побутової та офісної техніки від значних, але не екстремальних коливань в електричній мережі. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2014 року. Пристрій здатний забезпечити вихідну напругу 220 В з точністю до 8% при досить широкому діапазоні вхідних напруг від 140 до 260 В.

Такі характеристики покривають типовий діапазон коливань у побутових мережах. Номінальна потужність стабілізатора Forte TVR-2000VA становить 2000 ВА, а при зниженій напрузі здатний віддавати до 1400 Вт. Зібраний у міцному металевому корпусі, обладнаний інтуїтивно зрозумілою системою управління з безвідмовною аналоговою індикацією. Має надійний захист від короткого замикання, перевантаження, підвищеної/зниженої напруги, перегріву та високовольтних імпульсів.

Підтримує корисну функцію затримки ввімкнення: 6 або 180 с на вибір. Якісний трансформатор забезпечує низький рівень шуму і високий ККД 97% . Такий стабілізатор стане у нагоді власникам газових і твердопаливних котлів, дачникам, жителям будинків з нестабільною мережею та малому бізнесу. Може застосовуватися для захисту побутової електроніки, насосів, холодильників, кондиціонерів невеликої потужності, пральних машин, циркуляційних насосів, комп'ютерів, принтерів і мережевих пристроїв.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.

Купити Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Вт

Усі ціни 7 →

FORTE TVR-2000VA (28986)

Сегодня со скидкой!
Palladium.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 882 грн.

Стабілізатори напруги Forte TVR-2000VA

Тип: релейний / Робоча частота, Гц: 50 / Кількість фаз: одна / Потужність, ВА: 2000 / ККД,%: 97 / Час регулювання, мс: 5-7 /... щеЧас затримки, з: 6/180
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 376 грн.

Forte Forte TVR-2000VA

Малошумный и безопасный стабилизатор с беспрерывным принципом работы. Защищает бытовые приборы, стабилизируя напряжение до до... щепустимых пределов с погрешностью не более 8%. Forte TVR-2000VA: преимущества модели Долгосрочная эксплуатация Залогом долгого срока службы стабилизатора являются следующие кон
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Стабілізатор напруги Forte TVR-2000VA релейний 2 кВт (28986)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 379 грн.

Forte tvr-2000va (2кВт)

- Диапазон входного напряжения 140-260 В - Точность выходного напряжения (±) 8 % - Скорость сра... щебатывания 7 мс - КПД 97 % - Вольтметр аналоговый - Уровни защиты - Защита от перегрева от короткого замыкания от перегрузки от повышенного/пониженного напряжения - Общее - Установка напольный - Охлаждение пассивное - Степень защиты IP 20 - Ручка для транспортировки + - Габариты 188x140x265 мм - Вес 5.33 кг
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
4 003 грн.

FORTE TVR-2000VA (28986)

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 951 грн.

Forte Стабілізатор напруги Forte TVR-2000VA

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 374 грн.

Динаміка цін на Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Вт

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Forte TVR-2000VA

Ціни на Forte TVR-2000VA
Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Втвід 2 828 грн.6 пропозицій
Forte TVR-1000VA 1 кВА / 750 Втвід 3 655 грн.1 пропозиція
Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Втвід 3 882 грн.7 пропозицій
Відеоогляди