Стабілізатор напруги Gemix RDX-2000 2 кВА
Фото 5 |
Релейний стабілізатор із паспортною потужністю 2 кВА. Є досить великим «ящиком» (розміром 180x140x255 мм і вагою 6.9 кг) з ручкою для перенесення. Усередині корпусу знаходяться автотрансформатор та електромагнітні реле, а на передню панель виведені кнопки керування приладом та цифрові вольтметри. Стабілізатор Gemix RDX-2000 призначений для роботи в мережах з напругою, що "стрибає" в межах 140 - 250 В. У нього дві розетки (типу Schuko, із заземленням), в які можна включати електроприлади, що вимагають захисту від нестабільної напруги, коротких замикань та високочастотних перешкод. Характеристики пристрою дозволяють використовувати цей стабілізатор для живлення досить потужної побутової техніки (холодильників, пральних машин, насосних станцій та ін.).
Купити Gemix RDX-2000 2 кВА
Усі ціни 22 →Стабилизатор напряжения Gemix RDX-2000 | 2 699 грн. |
Gemix Gemix RDX-2000 | 2 540 грн. |
Стабілізатор напруги Gemix RDX-2000 релейний цифровий, 1400Вт (07500025) | 2 540 грн. |
Стабілізатор Gemix RDX-2000 | 2 545 грн. |
Стабилизатор GEMIX RDX-2000 | 2 540 грн. |
- Номінальні вхідні напруги — 198 – 242 В
Модификації Gemix RDX-2000
Ціни на Gemix RDX-2000 |
---|---|---|---|---|
Gemix RDX-500 0.5 кВА | від 1 492 грн. | 20 пропозицій | ||
Gemix RDX-1000 1 кВА | від 1 799 грн. | 26 пропозицій | ||
Gemix RDX-2000 2 кВА | від 2 376 грн. | 22 пропозиції |