Стабілізатор напруги LVT ASN-600 600 Вт
Фото 4 |
LVT ASN-600 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 600 Вт
Вхідна напруга:145 – 280 В
Точність на виході (±):6.4 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити LVT ASN-600 600 Вт
Усі ціни 26 →Релейный однофазный стабилизатор напряжения LVT АСН-600 | 2 750 грн. |
Релейный стабилизатор напряжения LVT АСН-600 | 2 750 грн. |
Стабілізатор напруги LVT АCH-600 | 2 750 грн. |
Стабилизатор напряжения LVT АСН-600 | 2 750 грн. |
Стабилизатор напряжения LVT АСН-600 С (600 Вт) 00-00013589 | 4 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Неприємності з напругою в мережі почалися в одній із моїх торгових точок. Два морозильні скрині з морозивом вміщують багато товару, який не хочеться втратити, а про вартість ремонту самих холодильників мені навіть думати не хочеться. Загалом оскільки електрики нічого зробити не змогли, довелося вирішувати проблему самостійно. Купив такий стабілізатор і більше не парюся цим питанням. Легко обслуговує дві морозильні камери. Морозильні скрині немаленькі і стартові струми у них великі, але стабілізатор має одну особливість, яка дозволяє йому з цим легко справлятися. Короткочасно, до восьми секунд, він може віддавати потужність 2400 Вт і піде на захист, тільки якщо за цей час вона не повернеться в рамки 600 Вт. Завдяки цій хитрій системі пускові струми морозильників стабілізатору не страшні. У робочому режимі скрині споживають до 480 Вт і ця величина теж виявляється в допустимих рамках. Ще сподобалася багатофункціональна кнопка, за допомогою якої можна виміряти не тільки вихідну та вхідну напругу, але й визначити потужність навантаження. За інформацією на сайті, повна офіційна гарантія виробника складає 36 місяців… Круто? Ага, а тепер продовження: … 36 місяців від дати виробництва. То що за нах? Можливо це йогурт швидкопсувний??? Я розумію, навіщо це зроблено, це є легальний спосіб зменшити гарантійні зобов'язання. Адже фірма, у якої я його купував, уже урізала гарантію до двох років. |
Ось навіть уявити собі не можу, звідки у нас вдома виникли проблеми з напругою у мережі. Завжди все було нормально, але приблизно від початку минулої зими почалися незрозумілі стрибки від номінальних 220-230 вольт до 260 і навіть 270 вольт. Причому така напруга виходить вечорами, тобто коли працює максимум побутової техніки. За ідеєю в таких умовах напруга повинна просідати, але вона дивним чином зростає і доходить до значень небезпечних для побутової техніки. Найбільше я хвилювався за опалювальний котел та холодильник. На казані, правда, був відсікач, який справно спрацьовував. Але непрацюючий опалювальний котел узимку це проблема і чимала. Тож замість відсікачі я поставив ось такий стабілізатор. Потужності в ньому вистачило б на два котли, але хай краще буде запас. Стабілізація відмінна, тепер навіть при найвищих значеннях напруги в мережі, а це приблизно 270 вольт, на виході, тобто на казані, більше 225 не буває. Причому ця цифра тримається і за 240-250-260 вольтів на вході. Усі виміри роблю "правильним" мультметром, показання якого я на роботі порівнював з офіційно повіреним приладом. Крім відмінної стабілізації в ньому є ціла низка захистів. Найважливішою я вважаю захист від високовольтного імпульсу в мережі, зроблено її на варисторах і такі імпульси при невеликій амплітуді успішно згладжуються, а при занадто високих цифрах відбувається відключення. Також є захист струму, від перегріву, від короткого замикання і навіть від високочастотних перешкод. Працює тихо, охолодження у нього безвентиляторне, пасивне. Гарним цей стабілізатор не назвеш, дизайн у нього суворий, можна сказати совковий)) |
Додати відгук
anonim
29 квітня 2016, 20:15
Часто стал выключатся,загорается RUR на индикаторе,в чем причина? #
Стабилизатор напряжения АСН 250,в последнее время стал часто выключаться,подсоединен к котлу,загорается индикатор RUR после выключения красной клавиши с тыльной стороны,возобновляет работу,но спустя небольшого промежутка времени опять выключается.В чем причина,и существует ли угроза при дальнейшей эксплуатации этого стабилизатора,выхода из строя котла обогрева?
Модификації LVT ASN-600
Ціни на LVT ASN-600 |
---|---|---|---|---|
LVT ASN-250 250 Вт | від 2 200 грн. | 23 пропозиції | ||
LVT ASN-600 600 Вт | від 2 750 грн. | 29 пропозицій | ||
LVT ASN-1000 1000 Вт | від 4 200 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →