Літня шина Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H | 2 180 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H | 2 100 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H (390239) 390239 | 1 905 грн. |
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H | 2 166 грн. |
Модификації Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H
Ціни на Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 92H | від 1 905 грн. | 4 пропозиції | ||
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 96H | від 1 890 грн. | 7 пропозицій | ||
Giti GitiSynergy H2 205/60 R16 98H | від 2 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →