Литий диск DISLA 602 7x16/5x120 ET38 DIA65,1
Фото 6 | від 2 496 до 4 020 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 602 29
Характеристики
DISLA 602 7x16/5x120 ET38 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 602 7x16/5x120 ET38 DIA65,1
Сортувати
Диски Disla Raptor 7x16 5x120 ET38 DIA65,1 (silver) | 3 197 грн. |
Disla Raptor (R16 W7.0 PCD5x120 ET38 DIA65.1) GM | 3 197 грн. |
Disla Raptor 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 GM | 3 330 грн. |
Disla Raptor 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 GM | 3 322 грн. |
Disla Disla Raptor 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 S | 3 169 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі