Літня шина Giti Savero H/T Plus 235/70 R16 106T
Виберіть розмір шин
Giti Savero H/T Plus 235/70 R16 106T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti Savero H/T Plus 235/70 R16 106T
Усі ціни 12 →Giti Savero H/T Plus 235/70 R16 106T | 2 725 грн. |
Giti Savero HT Plus 235/70 R16 106T | 2 700 грн. |
Giti Savero H/T Plus 235/70 R16 106T 128432 | 2 825 грн. |
Giti Savero H/T Plus 235/70 R16 106T | 2 916 грн. |
Giti Savero H/T Plus (235/70 R16 106T) | 2 637 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →