Харчовий контейнер Glasslock MCSB-120
Фото 4 |
Glasslock MCSB-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Glasslock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Glasslock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Glasslock MCSB-120
Glasslock MCSB-120 Ємність квадратна 1200мл з кришкою MCSB-120Ємністьквадр | 419 грн. |
Контейнер скляний квадратний Glasslock 1200 мл MCSB-120 | 388 грн. |
Харчовий контейнер квадратний Glasslock 1.2 л (MCSB-120) | 487 грн. |
Модификації Glasslock MCSB-120
Ціни на Glasslock MCSB-120 |
---|---|---|---|---|
Glasslock MCSB-090 | від 425 грн. | 2 пропозиції | ||
Glasslock MCSB-120 | від 388 грн. | 3 пропозиції | ||
Glasslock MCSB-260 | від 663 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →