Харчовий контейнер Bormioli Rocco 388710MV2321981
Bormioli Rocco 388710MV2321981 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bormioli Rocco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bormioli Rocco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bormioli Rocco 388710MV2321981
Усі ціни 8 →Контейнер для продуктів Bormioli Rocco Multi Fornoverre 13х10 см (388710MV | 339 грн. |
Frigoverre Контейнер з кришкою MULTI, 13х10см - Bormioli Rocco - 388710MV2 | 395 грн. |
Контейнер Bormioli Rocco Frigoverre 0.4 л (388710MV2321981) | 440 грн. |
Контейнер харчовій з кришкою Bormioli Rocco Frigoverre Multi 388710MV23219 | 618 грн. |
Ємність bormioli rocco frigoverre контейнери 13*10 см прозорий 388710mv232 | 504 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →