Харчовий контейнер Krauff 29-298-024
Krauff 29-298-024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 29-298-024
Контейнер для зберігання Krauf із кришкою 1.2 л (29-298-024) | 269 грн. |
Krauff 1200 мл (29-298-024) 1200мл(29-298-024) | 269 грн. |
Контейнер для зберігання Krauff з кришкою 1200 мл (29-298-024) | 270 грн. |
Контейнер харчовий Krauff 29-298-024 1200 мл | 414 грн. |
Контейнер харчовий Krauff 29-298-024 1200 мл | 680 грн. |
Модификації Krauff 29-298-024
Ціни на Krauff 29-298-024 |
---|---|---|---|---|
Krauff 29-298-021 | від 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 29-298-022 | від 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 29-298-023 | від 189 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 29-298-024 | від 269 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →