Action камера GoPro HERO10 Black Special Bundle
Відео 58Фото 10 |
GoPro HERO10 Black Special Bundle
Full HD:1920x1080 пікс 60 к/с
Quad HD:2704x1520 пікс 60 к/с
Ultra HD:3840x2160 пікс 60 к/с
Комплект:на шолом, селфі
Акумулятор:1720 мАгод
Вага:153 г
Знімна захисна лінза. Режим автоматичного вирівнювання обрію. Новий процесор GP2. Зйомка 5K 60 к/с. Стабілізація HyperSmooth 4.0. Передзапис відео до 30 с в буфер до натискання кнопки запису.
Повна сумісність із аксесуарами HERO9. Відрізняється від HERO9 оновленим процесором, можливістю зйомки в 5.3К 60 к/с та 4К 120 к/с, новою версією стабілізації HyperSmooth 4.0, 23-МП сенсором, покращеною зйомкою при поганому освітленні тощо.
Всі характеристики
Характеристики HERO10 Black Special Bundle
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GoPro HERO10 Black Special Bundle
Усі ціни 9 →Екшн камера GoPro HERO10 Black Special Bundle (CHDRB-101-CN) | 19 273 грн. |
Экшн камера GoPro HERO10 Black Special Bundle (CHDRB-101-CN) | 19 273 грн. |
GoPro HERO10 Black Special Bundle (CHDRB-101-CN) STH0009791 | 18 999 грн. |
Екшн-камера GoPro HERO 10 Black Special Bundle (CHDRB-101-CN) | 17 089 грн. |
GoPro HERO10 Black Special Bundle (CHDRB-101-CN) HERO10 Black Special Bund | 18 083 грн. |
ще 4 пропозиції
Може 5к
Добре деталізує Стандартні плюшки для екшн камер(захист від води, тряски, падінь..) ПО зручне(але є тільки для телефонів) - перегрівається
- Жере батарею Vitaliy Mezhebitskiy: користуюся GoPro HERO10 Black менше місяця |
Додати відгук
anonim
18 січня 2022, 12:39
Gopro HERO 10 #
Какие различия между GoPro HERO 10 CHDHX-101-RW, и GoPro HERO 10 CHDHX-101-CW?
anonim
10 січня 2022, 15:52
Квадраты/пиксели в начале видео. #
Пробовал 1080p50 и 1080р60 с ISO от 100 до 800.
Абсолютно в каждом пробном видео, которые я снимал после покупки, в начале (1-2 секунды), изображение представляет собой непонятные квадраты/пиксели, наподобие помех в цифровом телевидении. Что это - норма или брак? Снимать вообще можно, просто обрезая при монтаже данный глюк, но это некомфортно. Стоит ли возвращать камеру или заменить на новую и является ли это достаточным основанием?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості action камери GoPro HERO10 Black Special Bundle:
У комплектації Special Bundle : кейс, монопод-трипод, вигнуте кріплення, плоске кріплення, кліпса, 2 додаткові батареї
- Таймер для автоматичного запуску і зупинки зйомки
- Уповільнена зйомка 8x
- Можливість підключення модулів
- Зйомка фотографій у форматі RAW + HDR
- Media Mod - базовий модуль з miniJack 3.5 мм, HDMI портом, USB-C портом, 2 кріпленнями типу "холодний черевик" та вбудованим спрямованим мікрофоном.
- Display Mod – 2-дюймовий дисплей для відображення картинки з камери, має вбудований акумулятор та роз'єм microHDMI (підключення до камери через кабель).
- Light Mod - світлодіодне освітлення, має 4 режими яскравості (20, 60, 125 і 200 люменів), час роботи: при яскравості 125 люменів - 1 година, 60 люменів - 2 години, 20 люменів - 6 годин, колірна температура - 5700 при зануренні до 10 метрів
- Max Lens Mod - знімна лінза, що використовується для оптичної стабілізації відео
У комплектації Special Bundle : кейс, монопод-трипод, вигнуте кріплення, плоске кріплення, кліпса, 2 додаткові батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Акумулятор жере дуже жваво, я в авто підключаю її до зарядника на пряму але на каяку требі буде кожні хвилин 45 міняти акумулятор при 4к (якщо перегрів пофіксиця)