Карта пам'яті Kingston microSD Canvas Select Plus 32 ГБ
Відео 5 |
Kingston microSDHC Canvas Select Plus 32Gb |
|
Недорогий накопичувач типу microSDHC із місткістю сховища 32 ГБ. Модель доречна для смартфонів, відеореєстраторів і систем відеоспостереження. Швидкість читання даних із флешки заявлена в ритмі до 100 МБ/с, запис інформації на неї здійснюється на швидкісних показниках не менше ніж 10 МБ/с. Відповідне маркування класу відеозапису V10 вигравіруване безпосередньо на корпусі картки пам'яті.
Також моделі надано клас для додатків A1, що дозволяє використовувати флешку для встановлення програм на борту мобільних пристроїв. Kingston microSDHC Canvas Select Plus 32Gb має захист від рентгенівських променів, стійкість до температурних коливань в діапазоні від -25 °С до +85 °С, витримує занурення на глибину до одного метра протягом години. У разі передчасного виходу накопичувача з ладу передбачається довічна обмежена гарантія продукт безпосередньо від американського виробника. У комплекті з флешкою зазвичай поставляється перехідник на дорослий розмір SD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston microSD Canvas Select Plus 32 ГБ
Усі ціни 31 →Карта пам`яті Kingston microSDHC 32GB C10 UHS-I R100MB/s (SDCS2/32GBSP) SD | 159 грн. |
KINGSTON microSDHC 32GB Class 10 UHS-I R100MB/s (SDCS2/32GBSP) | 159 грн. |
Kingston 32GB microSDHC C10 UHS-I R100MB/s Canvas Select Plus + SD SDCS2/3 | 169 грн. |
KINGSTON microSDHC 32GB Class 10 UHS-I R100MB/s (SDCS2/32GBSP) | 159 грн. |
Kingston microSDHC 32GB Canvas Select Plus Class 10 UHS-I U1 V10 A1 + SD-а | 169 грн. |
1 0 2 1 |
Брав на 16. Призначався для реєстратора. Відпрацював пів року, при тому що виїжджав не щодня. Не раджу( Ціна Ненадійність Dima: користуюся Kingston microSDHC Canvas Select Plus 16Gb кілька місяців |
за фактом 57.9 GB. все працює ціна не помітив. користуюся Kingston microSDXC Canvas Select Plus 64Gb менше місяця |
Модификації Kingston microSD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston microSD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select Plus 16 ГБ | від 218 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 32 ГБ | від 142 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 216 грн. | 50 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 329 грн. | 65 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 639 грн. | 63 пропозиції | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 1 462 грн. | 64 пропозиції |