Камера 360° GoPro MAX
Відео 10Фото 14 |
Високоякісна панорамна action-камера 2019 модельного року для запису видовищного відео у форматі 360°. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, оснащений двома напівсферичними об'єктивами, що забезпечують можливість повноцінно стабілізованої панорамної фото/відеозйомки. Здатна записувати ультрадетализированное відео (до 5504х2752 при 30 кадр/сек) в найскладніших умовах.
Найважливішим гідністю цієї моделі стала функція цифрового 3-осьовий стабілізації Max HyperSmooth. Вона дозволяє знімати виключно плавне відео, причому якість стабілізації цілком можна порівняти з результатами, одержуваними при використанні професійних стедикамов. Підтримується автоматичне вирівнювання горизонту. Action-камера GoPro MAX повністю водонепроникна (IPX8) і може використовуватися для підводних зйомок на глибині до 5 м.
Ударостійкий алюмінієвий корпус з чорним SoftTouch-покриттям надійно фіксується на будь-якому кріплення GoPro. Камера обладнана двома масивами мікрофонів (з цифровим шумозаглушенням) для запису 4-канального звуку. 1,7-дюймовий сенсорний дисплей дає можливість швидко змінювати режими зйомки, регулювати налаштування, а також переглядати відео в режимі реального часу або відразу після зйомки. Підтримується режим фотографування (16,6 Мп, панорами 6,2 Мп), є запис файлів RAW і серійна зйомка. Вбудовані Wi-Fi і Bluetooth-модулі необхідні для інтеграції зі смартфоном і організації прямих трансляцій Live Streaming 1080р.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoPro.
Купити GoPro MAX
Усі ціни 42 →Камера GoPro Max UA (СHDHZ-201-RW) | 22 999 грн. |
GoPro Max (CHDHZ-201-RW) | 22 999 грн. |
Екшн-камера GoPro Max Black (CHDHZ-202-RX) CHDHZ-202-RX | 22 999 грн. |
Екшн-камера GoPro Max (CHDHZ-202-RX) CHDHZ-202-RX | 22 999 грн. |
Экшн камера GoPro Max (CHDHZ-202-RX) Ua | 20 999 грн. |
Давно цікавився переглядом панорамних (360) фото відео, потім вирішивши сам їх записувати. Спершу купивши Gear 360 від корейців але відсутність будь-якої стабілізації унеможливлювала знімати відео в русі =(. Перейшовши на цю камеру хоч з телефону хоч з ноутбука.Камерою знімаю майже щодня більше 3 років автономність, комплект (аксеси в комплекті див.фото), нормальна стабілізація відео, купа сумісних аксесуарів хотілося б трохи менших розмірів, і розвитку цього напрямку камер від виробника (моделі вже 4 роки а наступника не видно) Денис: користуюся GoPro MAX більше року |
Ім'я американської компанії GoPro стало прозивним, коли мова заходить про загін екшн-камер. У 2019 році асортимент продукції марки поповнила незвичайна камера Max, яка охоплює своїм поглядом максимум простору навколо оператора без усіляких сліпих зон.
Круговий огляд
Модель оснащена двома напівсферичними об'єктивами з кутом поля зору 180° кожний. Картинка з них клеїться апаратними засобами під всеобьемлющий відеоролик підсумкового роздільної здатності до 5.6 До (5504х2752 пікселів). Якщо 360-градусний огляд не потрібен, оператор може вибрати «плоский» режим відеозапису (як у екшн-камер лінійки HERO). При цьому доступні роздільної здатності зйомки відео 2560х1440 пікселів при 60 к/с і 1920х1080 точок з тим же фреймрейтом 60 к/с.
Гнучке управління
Для зручності візування та контролю знімальних параметрів в користувальницьке розпорядження надано кольоровий екран з діагоналлю 1.7 дюймів і сенсорним управлінням. Ну а весь потенціал камери розкривається у фірмовому мобільному додатку з вбудованим відеоредактором Quik. Також камера навчилася реагувати на голосові команди оператора — всього їх розпізнається до чотирнадцяти (у т. ч. російською мовою).
Бортове обладнання
В бортовому обладнанні GoRpo Max числяться складні «вушка» для кріплення аксесуарів, модуль геопозиционировая GPS, шість мікрофонів для якісного звукозапису. А ось головний аксесуар на додачу до камери 360° — монопод Grip — доведеться купувати окремо. Ще один камінець в город моделі — слабкий результат при недостатньому освітленні. Втім, плюсів у всевидючого камкордера набагато більше і всі вони вкупі повністю перекривають вищезазначені вилучили. Камера у захищених від вологи «обладунках» подарує багато пам'ятних роликів, які виглядають дійсно круто та незвично.
- "Цифрова лінза" для зміни кута огляду
- Бітрейт при 1440p — 78 Мб/с