Струбцина GRAD Tools 4242625 200 мм
129 грн. Купити! Струбцина GRAD столярна L=200 тип "F" x50мм 4242625Маркетплейс: Rozetka.ua ЮзонЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
GRAD Tools 4242625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GRAD Tools 4242625
Ціни на GRAD Tools 4242625 |
---|---|---|---|---|
GRAD Tools 4242615 150 мм | від 104 грн. | 2 пропозиції | ||
GRAD Tools 4242625 200 мм | від 129 грн. | 1 пропозиція | ||
GRAD Tools 4242635 250 мм | від 117 грн. | 2 пропозиції | ||
GRAD Tools 4242655 300 мм | від 191 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →