Струбцина Intertool HT-6001 200 мм
Відео 1Фото 5 |
Intertool HT-6001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6001 200 мм
Усі ціни 9 →Intertool Intertool HT-6001 | 129 грн. |
Струбцина столярна Intertool 200 x 50 мм DIN 5117 (HT-6001) | 133 грн. |
Струбцина столярна 200*50 мм, DIN 5117 INTERTOOL HT-6001 | 229 грн. |
Струбцина столярна 200*50 мм, DIN 5117 INTERTOOL HT-6001 | 110 грн. |
Струбцина столярна 200х50мм DIN 5117 INTERTOOL HT-6001 | 149 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intertool HT-6001
Ціни на Intertool HT-6001 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6000 150 мм | від 105 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6001 200 мм | від 110 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6002 250 мм | від 115 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →