Струбцина Tolsen 10123 150 мм (10123)
Tolsen 10123 150 мм250 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10123 150 мм
Струбцина столярна Tolsen F-подібна 50х150 мм (10123) | 137 грн. |
Струбцина столярна Tolsen F-подібна 50х150 мм (10123) | 202 грн. |
Струбцина столярна Tolsen тип F 50х150мм (10123) | 150 грн. |
Струбцина столярна Tolsen тип F, 50x150мм (10123) | 168 грн. |
Струбцина Tolsen столярна тип F 50х150 мм (10123) | 169 грн. |
Модификації Tolsen 10123
Ціни на Tolsen 10123 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10123 150 мм | від 137 грн. | 5 пропозицій | ||
Tolsen 10125 250 мм | від 167 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →