Перфоратор Grand PE-1900
Відео 2Фото 5 |
Великий трирежимний 1900-ватний перфоратор із потужним ударом. Працюючи в режимі відбійного молотка або свердління з ударом, інструмент «довбає» з енергією 5 Дж. Частота обертання патрона на холостому ходу досягає 810 об/хв. Перфоратор Grand PE-1900 оснащений патроном під бури та долота з хвостовиками стандарту SDS+. За допомогою даного інструменту можна робити отвори діаметром до 28 мм у бетоні або цегляній кладці. Дозволяється використовувати зубчасті коронки діаметром до 70 мм. Для захисту інструменту від заклинювання оснастки він оснащений запобіжною муфтою. Перфоратор поставляється в комплекті із пластиковим кофром та додатковою рукояткою.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand PE-1900
Усі ціни 10 →Перфоратор GRAND ПЕ -1900 | 2 609 грн. |
Перфоратор Grand ПЕ-1900 112614 | 2 355 грн. |
Перфоратор Grand ПЭ-1900 | 2 373 грн. |
Перфоратор бочковий Grand ПЕ-1900 | 2 916 грн. |
Перфоратор GRAND ПЭ -1900 | 2 615 грн. |