Перфоратор Grand PE-1500
Фото 4 |
Grand PE-1500
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1500 Вт
Число ударів:5500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1150 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:3.15 кг
У моделі PE-1500 немає функції швидкої заміни патрона, а в моделі PE-1500 DFR є функція швидкої заміни патрона і швидкозатискний патрон
Універсальний мережевий перфоратор побутового класу Призначений для виконання широкого спектру будівельно-ремонтних робіт, включаючи свердління бетону та цегли (до 28 мм за допомогою бурів та до 68 мм при використанні коронок), дерева та металу (до 30 мм та 13 мм відповідно), а також демонтажу та штроблення. Перфоратор Grand PE-1500 оснащений двигуном потужністю 1500 Вт (1150 об/хв) та патроном SDS+. Комплектація включає невеликий набір оснастки (3 бура, долото та піку), пластиковий кейс та додаткову рукоятку з обмежувачем глибини свердління.
Всі характеристики
Характеристики PE-1500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand PE-1500
Усі ціни 17 →Перфоратор Grand ПЕ-1500 | 2 609 грн. |
Перфоратор Grand ПЕ-1500 111520 | 2 355 грн. |
Перфоратор Grand ПЭ-1500 | 2 373 грн. |
Перфоратор Grand ПЭ-1500 | 2 139 грн. |
Перфоратор прямий Grand ПЕ-1500 | 2 911 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →