Перфоратор Kraissmann 1850 BH 32
Фото 10 |
Трирежимний мережевий перфоратор з потужним ударом (5 Дж) та 1850-ватним мотором, розташованим вертикально («бочкове» компонування). Може використовуватися для свердління, буріння, штроблення та руйнування будівельних конструкцій. Коліщатко для регулювання обертів дозволяє підібрати оптимальну частоту обертання патрона (аж до 750 об/хв) для роботи з тим чи іншим матеріалом: бетоном, цеглою, сталлю, деревиною, пластиком або керамікою.
При роботі з бетону допускається використання бурів, що мають діаметр до 32 мм. Патрон перфоратора Kraissmann 1850 BH 32 розрахований на використання оснастки SDS+. Інструмент оснащений вбудованою системою гасіння вібрацій у вигляді демпфера, що знаходиться між корпусом та задньою рукояткою. До перфоратора додаються кейс із пластику, набір бурової та ударної оснастки (піка, долото та три бура діаметром 6, 8 та 10 мм) та поворотна передня рукоятка.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 1850 BH 32
Усі ціни 11 →Перфоратор KRAISSMANN 1850 BH 32 | 3 369 грн. |
Перфоратор Kraissmann 1850 BH 32 | 3 060 грн. |
Перфоратор Kraissmann 1850 ВН 32 111406 | 2 875 грн. |
Перфоратор бочкової Kraissmann 1850 ВН 32 | 3 386 грн. |
Перфоратор kraissmann 1850 bh 32 | 3 154 грн. |