Перфоратор Grand PE-1500 DFR
Фото 4 |
Grand PE-1500 DFR
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1500 Вт
Число ударів:5500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1150 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:3.25 кг
У моделі PE-1500 немає функції швидкої заміни патрона, а в моделі PE-1500 DFR є функція швидкої заміни патрона і швидкозатискний патрон
Мережевий перфоратор побутового класу, призначений для виконання трьох видів робіт: свердління, свердління з ударом та довбання. Потужність двигуна дорівнює 1500 Вт. За рахунок цього інструмент може робити отвори в деревині (діаметром до 30 мм), металі (до 13 мм), цеглі та бетоні (до 28 мм), а також свердлити за допомогою зубчастих коронок (до 68 мм). Механізм швидкої заміни дозволяє використовувати обидва патрони, які йдуть у комплекті з перфоратором Grand PE-1500 DFR (один з них — швидкозатискний, під свердла з круглими хвостовиками, другий — під оснастку з хвостовиками SDS+). До інструменту також додаються знімна додаткова (передня) рукоятка, обмежувач глибини свердління та пластикова валізка.
Всі характеристики
Характеристики PE-1500 DFR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand PE-1500 DFR
Усі ціни 18 →Перфоратор Grand ПЕ-1500 DFR | 2 769 грн. |
Перфоратор Grand ПЕ-1500DFR 111521 | 2 499 грн. |
Перфоратор Grand ПЭ-1500 DFR | 2 518 грн. |
Перфоратор Grand ПЭ-1500 DFR | 2 269 грн. |
Перфоратор Grand ПЕ-1500 DFR (швидкозатискний патрон, кейс) | 3 089 грн. |
ще 13 пропозицій
Вибравши дану модель для ремонту у приватному будинку. Сподобався чудовий комплект з різною остнасткою та швидкозатискним патроном під звичайні свердла. Зібраний перфоратор чудово без люфтів, мережевий кабель м'який. Свердливши відчини в цеглі та бетоні під дюбелі та анкери, впорався без особливих зусиль. Також розбиравши старе вимощення з пікою на удар питань не виникло. Цілком задоволення даною моделлю Набір з бурами та піками та швидкозатискним батроном, невеликий вес мінусів поки не виявив Сергій : користуюся Grand PE-1500 DFR більше року |
Гарний перфоратор для хатніх робіт. Потужність, надійність. Все подобається. Вадим Устименко: користуюся Grand PE-1500 DFR більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →