Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Havit
Навушники

Havit H2002E

Фото - Навушники Havit H2002E
Відео 3Фото 32
Havit H2002E
2024 рік
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість114 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Чутливість-42 дБ
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Офіційний сайтhavitsmart.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Havit H2002E

Усі ціни 8 →

Навушники з мікрофоном Havit HV-H2002E Pro Black/Red

Навушники з мікрофоном Havit HV-H2002E Pro Black/Red — провідна накладна гарнітура з 60 мм динаміками, що забезпечують насиче... щений бас і чіткі середні та високі частоти у діапазоні 20–20 000 Гц; імпеданс 64 Ом і чутливість 94 dB/mW для збалансованого звучання на ПК, консолях і мобільних пристроях через стандартний 3,5 мм роз’єм. Від’єднуваний гнучкий мікрофон із чутливістю −42 dB передає голос ясно для ігор і голосового зв’язку. Ергономічна легка конструкція (прибл. 298 г), м’які амбушюри та регульоване наголів’я забезпечують комфорт під час тривалих сесій; щільні накладки дають пасивну звукоізоляцію. Довгий 2-метровий кабель і широка сумісність із PS4/PS5, Xbox і ПК роблять гарнітуру універсальним рішенням для геймерів і мультимедійних користувачів.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 274 грн.

Ігрові навушники Havit H2002E чорні/зелені

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
2 290 грн.

Навушники з мікрофоном Havit H2002E Black-Green

Навушники з мікрофоном Havit H2002E Black-Green — це ідеальне рішення для геймерів, які цінують високоякісний звук, комфорт т... щеа універсальність. Вони обладнані динаміками діаметром 50 мм, що забезпечують глибокий та насичений звук з чіткою передачею діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц. Завдяки високій чутливості та імпедансу 32Ω, навушники підтримують чисте звучання навіть при високих рівнях
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Навушники з мікрофоном Havit H2002E Black-Green

Навушники з мікрофоном Havit H2002E Black-Green — це ідеальне рішення для геймерів, які цінують високоякісний звук, комфорт т... щеа універсальність. Вони обладнані динаміками діаметром 50 мм, що забезпечують глибокий та насичений звук з чіткою передачею діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц. Завдяки високій чутливості та імпедансу 32Ω, навушники підтримують чисте звучання навіть при високих рівнях
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 280 грн.

Навушники з мікрофоном Havit H2002E Black-Green

Навушники з мікрофоном Havit H2002E Black-Green — це ідеальне рішення для геймерів, які цінують високоякісний звук, комфорт т... щеа універсальність. Вони обладнані динаміками діаметром 50 мм, що забезпечують глибокий та насичений звук з чіткою передачею діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц. Завдяки високій чутливості та імпедансу 32Ω, навушники підтримують чисте звучання навіть при високих рівнях
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 271 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Havit H2002E

Відеоогляди