Havit H2232D
Відео 10Фото 9 |
Havit H2232D 2022 рікпідсвічування корпуса |
|
Доступна модель ефектних накладних геймерських навушників закритого типу з мікрофоном на дужці, стандартним кабельним підключенням та LED-підсвічуванням зовнішньої частини чаш. Призначені для роботи з персональними комп'ютерами та ноутбуками, а також сумісні з популярними моделями ігрових консолей. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, орієнтований на шанувальників комп'ютерних ігор, любителів прослуховування музики, аудіокниги та подкастів.
Можуть стати вдалим подарунком для дитини, підлітка чи юнака. Відрізняються демократичною вартістю та ергономічною конструкцією. Навушники Havit H2232D обладнані великими пластиковими чашами з широкими амбушюрами, що забезпечують гарну пасивну шумоізоляцію, важливу для нічного геймінгу в домашніх умовах. М'які амбушюри, оброблені штучною шкірою, регулювання охоплення оголов'я забезпечують рівномірний розподіл зусилля притиску для комфортних відчуттів під час тривалих ігрових сесій. За звучання навушників відповідають кілька великих динамічних випромінювачів діаметром 50 мм, що створюють яскравий і насичений звук для акустичного оформлення улюблених ігор. Електретний мікрофон на дужці забезпечує повноцінне захоплення голосу для координації зв'язку з тиммейтами та спілкування в інтернет-месенджерах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Купити Havit H2232D
Усі ціни 31 →Наушники Havit HV-H2232d Black | 726 грн. |
Игровая гарнитура Havit HV-H2232d | 701 грн. |
Навушники Havit HV-H2232d USB + 3.5мм (HV-H2232d) | 767 грн. |
Havit HV-H2232d RGB 25069 | 589 грн. |
Havit Навушники Havit HV-H2232d USB + 3.5мм (HV-H2232d) | 767 грн. |