Навушники
Havit H995BT
Фото 3 |
Havit H995BT 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit H995BT
Навушники HAVIT HV-H995BT Black | 464 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники-гарнітура HAVIT HV-H995BT з мікрофоном чорн | 499 грн. |
Безпровідні навушники з мікрофоном Havit HV-H995BT 60 mAh Чорні (25116) | 476 грн. |
Навушники Havit hv-h995bt Black | 513 грн. |
Вluetooth навушники HAVIT HV-H995BT | 443 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →