Насосна станція HECHT 3800
Фото 11 |
HECHT 3800 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT 3800
Усі ціни 7 →Насос HECHT 3800 HECHT3800 | 5 600 грн. |
Насос поверхневий HECHT 3800 | 5 599 грн. |
Насосная станция Hecht 3800 | 5 599 грн. |
Насос поверхностный HECHT 3800 | 5 599 грн. |
Насосна станція HECHT 3800 HECHT3800 | 5 599 грн. |
Насосна станція HECHT 3800 | 5 599 грн. |
Електронасос, 3200 л/ч, высота 38м, 800Вт, HECHT-3800 | 6 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →