Насосна станція AquaticaLeo 775132/24
AquaticaLeo 775132/24 вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaticaLeo 775132/24
Усі ціни 12 →Насосна станція AquaticaLeo 0.37 кВт 40 л/хв 24 л 775132/24 | 4 705 грн. |
AquaticaLeo AquaticaLeo APm37A/UA (775132/24) 775132/24 | 5 114 грн. |
Насос Aquatica&Leo 0.37кВт Hmax 40м Qmax 40л/хв (775132/24) | 5 114 грн. |
Насосна станція вихрова AquaticaLeo 0.37кВт Hmax 40м Qmax 40л/хв 24л (7751 | 5 114 грн. |
Насосна станція AquaticaLeo APm37A/UA 0.37кВт Hmax 40м Qmax 40л/хв 775132/ | 5 114 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →