Кондиціонер Hitachi RAD-18QPE 18 м²
Очікується у продажу 39 183 грн. Тип: мультіспліт-система; Внутрішніх блоків (шт): 1; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 18; Потужність в режимі охолодження (Вт): 1800; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2500; Циркуляція (м³/год): 510; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 42/30; Функції: інвертор |
Hitachi RAD-18QPE 18 м²
Тип:мультиспліт, канальний
Рекомендована площа:18 м²
Функції:чергове опалення, самоочищення
Зовнішній статичний тиск до 40 Па.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики RAD-18QPE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hitachi RAD-18QPE
Ціни на Hitachi RAD-18QPE |
---|---|---|---|---|
Hitachi RAD-25RPE 25 м² | від 32 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAD-35RPE 35 м² | від 38 337 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAD-50RPE 50 м² | від 46 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAD-60RPE 60 м² | від 46 984 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →