Кондиціонер Hitachi RAK-18PEC/RAC-18WEC 20 м²
Відео 3Фото 5 |
Легкий і енергоефективний побутовий кондиціонер, який представляє собою інверторне спліт-систему All-DC Inverter, призначену для настінного монтажу. Є молодшою моделлю сімейства Hitachi Eco Comfort, призначений для охолодження, обігріву, осушення і очищення повітря в житлових і офісних приміщеннях площею до 20 м². Відрізняється високим рівнем енергоефективності у всіх режимах (клас А+/А) і низьким рівнем шуму (до 19 дБА), що важливо при використанні в житлових зонах.
Адаптований для ефективної роботи в помірному кліматі, зберігає працездатність в режимі обігріву при негативних температурах (до -15 °C). Інверторне керування c поліпшеним подвійним ротаційним компресором кондиціонери Hitachi RAK-18PEC/RAC-18WEC забезпечує плавність і високу швидкість досягнення необхідної температури при мінімальних витратах електроенергії. Також варто відзначити точна підтримка заданої температури, відсутність вібрацій і збільшений загальний робочий ресурс апарата, який буде радувати користувача свій роботою багато років. Підтримується операція автоматичного очищення теплообмінників, що попереджає розвиток колоній мікроорганізмів і цвілі. Є функція автоматичного рестарту, необхідна для відновлення після збоїв живлення. Крім стандартного механічного фільтра можна встановити додатковий фільтр тонкого очищення на основі активованого вугілля (купується окремо).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Модификації Hitachi RAK-18PEC/RAC-18WEC
Ціни на Hitachi RAK-18PEC/RAC-18WEC |
---|---|---|---|---|
Hitachi RAK-18PEC/RAC-18WEC 20 м² | від 18 217 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAK-25PEC/RAC-25WEC 25 м² | від 12 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAK-35PEC/RAC-35WEC 35 м² | від 12 790 грн. | 2 пропозиції |