Кондиціонер Hitachi RAD-50RPE 50 м²
від 46 136 грн. Купити! Канальный внутренний блок Hitachi RAD-50RPEAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Hitachi RAD-50RPE 50 м²
Тип:мультиспліт, канальний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:чергове опалення, самоочищення
Зовнішній статичний тиск до 40 Па.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики RAD-50RPE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hitachi RAD-50RPE
Ціни на Hitachi RAD-50RPE |
---|---|---|---|---|
Hitachi RAD-25RPE 25 м² | від 32 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAD-35RPE 35 м² | від 38 337 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAD-50RPE 50 м² | від 46 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi RAD-60RPE 60 м² | від 46 984 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →