Кондиціонер Hitachi AirHome 600 RAK-VJ25PHAE/RAC-VJ25PHAE 25 м²
Відео 3Фото 6 |
Hitachi AirHome 600 RAK-VJ25PHAE/RAC-VJ25PHAE 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:549/733 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AirHome 600 RAK-VJ25PHAE/RAC-VJ25PHAE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hitachi AirHome 600 RAK-VJ25PHAE/RAC-VJ25PHAE
Ціни на Hitachi AirHome 600 RAK-VJ25PHAE/RAC-VJ25PHAE |
---|---|---|---|---|
Hitachi AirHome 600 RAK-VJ25PHAE/RAC-VJ25PHAE 25 м² | від 32 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Hitachi AirHome 600 RAK-VJ35PHAE/RAC-VJ35PHAE 35 м² | від 33 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Hitachi AirHome 600 RAK-VJ50PHAE/RAC-VJ50PHAE 50 м² | від 41 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →