Тепловий насос Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 50 S NET 5 кВт 1ф (230 В)
Фото 3 |
Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 50 S NET 5 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 50 S NET
Ціни на Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 50 S NET |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 35 S NET 3 кВт 1ф (230 В) | від 204 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 50 S NET 5 кВт 1ф (230 В) | від 209 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 80 S NET 8 кВт 1ф (230 В) | від 281 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston NIMBUS PLUS 80 S-T NET 8 кВт 3ф (400 В) | від 319 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →