Тепловий насос Fondital Procida IWU 6 6 кВт
Fondital Procida IWU 6 6 кВт |
|
Для роботи потрібний зовнішній блок AWS 6.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fondital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fondital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fondital Procida IWU 6
Ціни на Fondital Procida IWU 6 |
---|---|---|---|---|
Fondital Procida IWU 6 6 кВт | від 187 584 грн. | 2 пропозиції | ||
Fondital Procida IWU 8 8 кВт | від 190 090 грн. | 2 пропозиції | ||
Fondital Procida IWU 10 9 кВт | від 190 090 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →