Тепловий насос Immergas Magis Pro 4 V2 4 кВт (3.030606)
177 699 грн. Купити! Тепловой насос Immergas Magis Pro 4 V2 3.030606Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Immergas Magis Pro 4 V2 4 кВт |
|
Опціонально встановлюється пакет дозволяє працювати при температурах зовнішнього повітря до -15 °С.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Immergas Magis Pro 4 V2
Ціни на Immergas Magis Pro 4 V2 |
---|---|---|---|---|
Immergas Magis Pro 4 V2 4 кВт | від 177 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Magis Pro 6 V2 6 кВт | від 163 177 грн. | 8 пропозицій | ||
Immergas Magis Pro 9 V2 9 кВт | від 237 599 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →