Неттоп HP Pro Mini 260 G9 883X8EA
Фото 3 | від 24 255 до 30 600 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 1335U, 0.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації HP Pro Mini 260 G9 6
Характеристики
HP Pro Mini 260 G9 883X8EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pro Mini 260 G9 883X8EA
Колір:
Сортувати
Компьютер hp Pro Mini 260 g9 / i5-1335U (883x8ea) | 25 737 грн. |
Комп'ютер HP Pro Mini 260 G9 / i5-1335U (883X8EA) | 24 255 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U/16 ГБ/SSD512 ГБ/K&M/WiFi/DOS/3y.w 883X8 | 24 355 грн. |
Комп'ютер HP Pro Mini 260 G9 / i5-1335U (883X8EA) 883X8EA | 24 355 грн. |
HP Комп'ютер HP Pro Mini 260 G9 / i5-1335U (883X8EA) 883X8EA | 24 355 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо