Жорсткий диск (HDD) HP Server SATA MB1000GVYZE 1 TB GVYZE
![]() |
HP MB1000GVYZE 1 TB GVYZE 4 TB |
|
Refurbished
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA MB1000GVYZE 1 TB GVYZE
Усі ціни 9 →Накопичувач HDD SATA 1.0TB HP 7200rpm 128MB (MB1000GVYZE)Refurbished MB1000GVYZERefurbished | 3 233 грн. |
HP MB1000GVYZERefurbished | 3 003 грн. | ![]() |
Накопичувач hdd sata 1.0tb hp 7200rpm 128mb (MB1000GVYZE)Refurbished | 3 083 грн. |
| 2 999 грн. |
| 3 232 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації HP Server SATA MB1000GVYZE
| Ціни на HP Server SATA MB1000GVYZE |
|---|---|---|---|---|
| HP Server SATA MB1000GVYZE 1 TB GVYZE | від 2 952 грн. | 9 пропозицій | ||
| HP Server SATA 801888-B21 4 TB | від 11 001 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →