Жорсткий диск HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ
Відео 2 |
HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ 1 ТБ 801882-B21 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ
Усі ціни 7 →HP 801888-B21 | 11 399 грн. |
HPE 4TB 6G SATA (801888-B21) 801888-B21 | 10 888 грн. |
HP 4TB (801888-B21) | 11 720 грн. |
HP 4TB (801888-B21) | 12 013 грн. |
HP 4TB (801888-B21) | 12 306 грн. |
Жорсткий диск для сервера 4TB 6G SATA 3.5in NHP MDL HP (801888-B21) | 11 987 грн. |
HPE 4TB 6G SATA (801888-B21) | 11 542 грн. |
Відеоогляди
Модификації HP Server SATA 801888-B21
Ціни на HP Server SATA 801888-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SATA 801882-B21 1 ТБ 801882-B21 | від 6 868 грн. | 9 пропозицій | ||
HP Server SATA 801888-B21 4 ТБ | від 10 888 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →