SSD Intel DC P4600 SSDPE2KE020T701 2 ТБ
Intel SSDPE2KE020T701 1.6 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel DC P4600 SSDPE2KE020T701 2 ТБ
Intel SSD DC P4600 2TB 2,5" (SSDPE2KE020T701) | 73 882 грн. |
Intel SSD DC P4600 2TB 2,5" (SSDPE2KE020T701) | 72 080 грн. |
Intel SSD DC P4600 2TB 2,5" (SSDPE2KE020T701) | 73 882 грн. |
Intel SSD DC P4600 2TB 2,5" (SSDPE2KE020T701) | 75 684 грн. |
Модификації Intel DC P4600 SSDPE2KE020T701
Ціни на Intel DC P4600 SSDPE2KE020T701 |
---|---|---|---|---|
Intel DC P4600 SSDPE2KE016T701 1.6 ТБ | від 23 760 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel DC P4600 SSDPE2KE020T701 2 ТБ | від 72 080 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо