SSD GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ
Відео 1Фото 11 |
GOODRAM SSDPR-PX700-01T-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ
Усі ціни 44 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Goodram (SSDPR-PX700-01T-80) | 4 028 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Goodram PX700 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSDPR | 3 681 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX700 1 TB (SsdPR-PX700-01T-80) | 3 725 грн. |
Goodram PX700 1 Tb (SSDPR-PX700-01T-80) | 3 616 грн. |
Goodram PX700 1 Tb (SSDPR-PX700-01T-80) | 3 516 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80
Ціни на GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ | від 3 506 грн. | 45 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ | від 6 237 грн. | 48 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 ТБ | від 14 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →