Мийка високого тиску Intertool DT-1502
Відео 2Фото 7 |
Intertool DT-1502 |
|
Легка, доступна, компактна і проста у використанні побутова мийка високого тиску з помпою в легкосплавном металевому корпусі, армованим шлангом високого тиску і двома насадками (універсальної віялової і піногенератором). Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних домашніх користувачів, які використовують мийку не частіше 1-2 разів на тиждень.
З її допомогою можна очистити від забруднень міської легковий автомобіль, причіп, мотоцикл, моторолер або велосипед. Буде корисна в приватному домогосподарстві або заміському будинку. Здатна відмити сільськогосподарську техніку, садовий інвентар, інструменти і меблі. Допоможе швидко привести в порядок паркани і огорожі, доріжки, кам'яні плитки, зовнішні сходи, кам'яні огорожі і стіни.
Видалить пил з фасадів будинків, балконів і терас. Побутова мийка високого тиску Intertool DT-1502 обладнана надійним помпою в міцному алюмінієвому корпусі. Вона забезпечує номінальний робочий тиск: 70 бар (максимально до 100 бар) і помірний витрата води 5,5 л/хв. Комплектна віялова насадка має спеціальний регулятор струменя, обертаючи який можна досягти різного ступеня розпилення потоку. Вузька сфокусована струмінь дозволяє виконувати глибоке і ретельне очищення невеликих ділянок, а широкий віяло підійде для обробки великих площ і видалення піни мийних засобів. Функція самовсмоктування дає можливість використовувати автономні джерела (бочки, відра).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool DT-1502
Усі ціни 21 →Мийка високого тиску Intertool DT-1502 | 2 399 грн. |
Intertool Intertool DT-1502 129548 | 2 999 грн. |
Мойка высокого давления Intertool DT-1502 | 2 506 грн. |
Мийка високого тиску Intertool (DT-1502) | 2 699 грн. |
Мийка високого тиску 1200 Вт, ном. 5.5 л/хв., макс. 6.5 л/хв., 70-100 бар | 2 999 грн. |
Ціна/якість. Навіть вище, ніж у "Керхер" дешевого/середнього сегменту. Кабель 5 метрів, в ідеалі було б 7м. Valik Sylman: користуюся Intertool DT-1502 більше року |
Мийка хороша. Але після того, як порвалися ущільнювач. манжети на шлангу, через півроку, де їх купити не зрозуміло. Ціна Немає додаткових розхідників, типу резиночки різних. Евгений Бурячковский: користуюся Intertool DT-1502 кілька місяців |
Українська компанія Intertool займається виробництвом широкого асортименту всіляких інструментів і електричного садового інвентарю з 1999 року. Продукція бренду підкуповує відмінною надійністю і демократичною ціновою політикою. Підтвердженням тому виступає мийка відносно невисокого тиску DT-1502.
Економія повинна бути економною!
Модель адресована економним домашнім користувачам з прицілом на експлуатацію пару раз в тиждень. З її допомогою можна побороти стійкі грязьові відкладення на фасадних стінах споруд і тротуарних доріжках, помити сільськогосподарський інвентар, Садові меблі і транспортні засоби (машину, автопричіп, велосипеди і т.п.). На компактному корпусі миючого агрегату в спеціальному тримачі розміщуються 5-метровий Водний шланг, мережевий кабель довжиною 5 м, насадка для піноутворення з бачком під хімію і пістолет високого тиску.
Надійна алюмінієва помпа
» Під капотом " у Intertool DT - 1502 встановлена надійна помпа в міцному алюмінієвому корпусі. У номінальному режимі вона забезпечує тиск водяного струменя близько 70 бар, в режимі " на повну котушку» - до 100 бар. Мийка підтримує можливість підключення до систем гарячого водопостачання з температурою носія не більше 50 °С, також в моделі реалізована функція забору стоячої води з ємностей.
Компактні габарити
Компактні габарити і мала вага дозволяють з легкістю транспортувати миючий агрегат. До того ж не виникає проблем з «паркуванням» мийки на час бездіяльності — вона поміщається в невелику комору і займає мінімум місця в гаражі. А головне, придбання пристрою послужить відмінним приводом підтримати вітчизняного виробника, продукція якого отримує суцільно задовільні відгуки від широкої Користувацької аудиторії.
Купував ще за 1650 грн. Скільки разів через себе пропускаючи брудну воду, все одно все чудово працює. Замінивши тільки гумки ущільнення на шлангу, підібравши просто за розміром на базарі за 4грн. 2 шт.