Мийка високого тиску Intertool DT-1515
Відео 5Фото 10 |
Intertool DT-1515 |
|
Компактний і доступний побутова мийка високого тиску з армованим шлангом довжиною 5 м, комплектної регульованою універсальною насадкою і піноутворювачем з бачком. Позиціонується як продукт базової ціновій категорії, призначений для домашніх користувачів. Орієнтована на застосування малої або середньої інтенсивності (2-3 рази на тиждень). Стане зручною помічницею в догляді за легковим автомобілем або позашляховиком, ефективно очистить від бруду і нашарувань кузов і ходову частину.
Допоможе привести в порядок сільськогосподарську техніку та інвентар, садовий інструмент і пластикові меблі. Швидко очистить мотоцикли, мопеди або велосипеди. Дозволяє легко відмити огорожа, тротуарну асфальтовану або кам'яну доріжку, фасад будинку, терасу або плавальний басейн. Здатна обробляти будь-які конструкції з міцних матеріалів (каменю, металу, дерева, пластмаси тощо).
Мийка високого тиску Intertool DT-1515 обладнана потужним колекторним електродвигуном (1600 Вт) і надійним насосом в корпусі з алюмінієвого сплаву. Чимала подача (7 л/хв), а також значне номінальний робочий тиск (90 бар) робить процес миття швидким і ефективним. Універсальна насадка дає можливість регулювати ступінь розпилення струменя. Підтримується функція самовсмоктування, яка дозволяє підключатися не тільки до водопроводу, але і до ємностей з чистою водою (бочок, цистерн, відер). Роз'єм Quick Connect спрощує приєднання пістолета високого тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool DT-1515
Усі ціни 14 →Мийка високого тиску Intertool DT-1515 | 2 849 грн. |
Intertool Intertool DT-1515 129451 | 3 699 грн. |
Минимойка высокого давления Intertool DT-1515 | 3 080 грн. |
Мийка високого тиску Intertool (DT-1515) | 3 329 грн. |
Мийка високого тиску 1600 Вт, 90-130 бар INTERTOOL DT-1515 | 3 499 грн. |