Мийка високого тиску Bosch Advanced Aquatak 140
Відео 14Фото 6 |
Bosch Advanced Aquatak 140 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Advanced Aquatak 140
Усі ціни 64 →Мінімийка Bosch AdvancedAquatak 140 06008A7D00 | 12 999 грн. |
Очиститель высокого давления Bosch AdvancedAquatak 140 06008A7D00 | 11 199 грн. |
Минимойка Bosch AdvancedAquatak 140 06008A7D00 | 12 999 грн. |
Мойка высокого давления Bosch AdvancedAquatak 140 (06008A7D00) | 12 999 грн. |
Мінімийка високого тиску Bosch Advanced Aquatak140 0.600.8A7.D00 | 12 999 грн. |
Потужна, зручна та легка мийка. Відмінно справляється з миттям автомобіля та пранням килимів. Відмінний напір, повний комплект насадок, просте зрозуміле керування. Завдяки самоусмоктування може працювати без підключення до водопроводу. Чи не важка, потужна Не знайшов Игорь Карлюк: користуюся Bosch Advanced Aquatak 140 більше року |
Модель Bosch Advanced Aquatak 140 відкриває серію мийок напівпрофесійного класу під знаком німецької марки. В її активи варто записати потужний електромотор на 2200 Вт, функцію самовсмоктування води із зовнішніх резервуарів, високу продуктивність подачі водяних мас. Але про все по порядку.
Пересувний «кузов»
Пристрій зібрано в пересувному «кузові» серйозної ваговій категорії (22.9 кг). Для зручності транспортування мийки по периметру угідь передбачені колеса і регульована по висоті ручка. Також до розряду видимих переваг моделі належать барабан для намотування надлишків шланга високого тиску 7-метрової довжини і кейс для кріплення пістолета-пульверизатора.
Найцікавіше — всередині
Як водиться, найцікавіше заховане від очей геть «під капотом» мийного агрегата. І це вищезгаданий движок, що передає енергію на вал металевої помпи. Мінімийка характеризується витратою води 8 л/хв. (480 л/год), можливістю подачі нагрітих водних мас (температури до 40 °С), прямою подачею мийного засобу зі спеціального бачка для хімії.
Надійна робоча конячка
Оператор пристрою вправі вдатися до послуг різних насадок для вирішення завдань по очищенню поверхонь: роторною та віялової. На випадок перегріву у моделі реалізована функція автовимкнення. За підсумком Bosch Advanced Aquatak 140 можна сміливо рекомендувати всім проживаючим у будинках заміського формату. Ця надійна робоча конячка» допоможе без зайвих клопотів підтримувати охайний зовнішність присадибної ділянки, посприяє миття машини і інших завданнях по очищенню від забруднення оброблюваних поверхонь.