Таль Intertool GT1401
Відео 1Фото 4 |
Intertool GT1401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GT1401
Intertool Таль цепная Intertool 1т (GT1401) | 1 328 грн. |
Лебідка ланцюгова Домашній Майстер (Intertool) 1 т х 3 м (GT1401) | 1 567 грн. |
Таль ланцюгова 1т INTERTOOL GT1401 | 1 549 грн. |
Лебідка ланцюгова 1т GT1401 | 1 649 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intertool GT1401
Ціни на Intertool GT1401 |
---|---|---|---|---|
Intertool GT1401 | від 1 328 грн. | 6 пропозицій | ||
Intertool GT1402 | від 1 519 грн. | 5 пропозицій | ||
Intertool GT1403 | від 2 310 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →