Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Обладнання і верстати   /   Талі й лебідки   /   Intertool

Таль Intertool GT1408

Фото - Таль / лебідка Intertool GT1408
Відео 2Фото 4
Intertool GT1408
Тип пристрою
таль ручна
Тяговий механізм
ланцюговий
Вантажопідйомність
3000 кг
Висота підйому
3 м
Довжина троса / ланцюга
3 м
Діаметр троса / ланки ланцюга
8 мм
Комплектація
ланцюг
Вага
15 кг
Офіційний сайт
ua.intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool GT1408

Таль ланцюговий 3 т, ланцюг 3 м INTERTOOL GT1408

Призначення Ланцюговий ручний таль застосовується для підняття, опускання та горизонтального переміщення вантажів. Являє собою вісь, на якому розміщено ланцюг. Дана лебідка широко використовується в автомобільних майстернях, на СТО, в цехах, на складах, сцені для підйому декорацій та в будівництві. Лебідка GT1408 переносна й використо... щевується, як правило, підвішеною за гак
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 002 грн.

Подъемник (Таль) цепная Intertool GT1408 (3т, цепь 3м)

Назначение Цепная ручная таль применяется для поднятия, опускания и горизонтального перемещения грузов. Представляет собой ось, на которой размещена цепь. Данная лебедка широко используется в автомобильных мастерских, на СТО, в цехах, амбарах, на складах, на сцене для подъема декораций и в строительстве. Лебедка GT1408 является переносной и исп... щеользуется, в большинстве случаев,
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
2 760 грн.

Таль ланцюговий 3т, ланцюг 3м INTERTOOL GT1408

Маркетплейс: Rozetka.ua  PLATA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 459 грн.

Динаміка цін на Intertool GT1408

Модификації Intertool GT1408

Ціни на Intertool GT1408
Intertool GT1406 від 1 449 грн.3 пропозиції
Intertool GT1407 від 1 815 грн.3 пропозиції
Intertool GT1408 від 2 760 грн.3 пропозиції
Відеоогляди